Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Ізраїльський міністр погрожує Асаду у випадку іранського нападу з Сирії

08 травня 2018

Міністр національної інфраструктури, енергетики і водопостачання  Ізраїлю заявляє, що він може скинути сирійського президент Башара                аль-Асада, якщо він дозволить іранським силам нападати на Ізраїль з Сирії.

Юваль Штайніц попереджав, що, якщо відбудеться напад, Асад "повинен знати, що це його кінець і кінець його режиму". Його коментарі з'явилися під час повідомлення про те, що ізраїльська влада готувалася до ракетних ударів з боку Ірану або його представників. У понеділок в інтерв'ю ізраїльській газеті "Yedioth Ahronoth" Штайніц заявив, що Ізраїль поки що не втрутився в конфлікт, незважаючи на те, що пан Асад став "злочином проти нас і проти його народу".

Але міністр енергетики попередив: "Якщо Асад дозволить Ірану перетворити Сирію на військову базу проти нас і напасти на нас на сирійській землі, то він повинен знати, що це його кінець і кінець його режиму, і він не залишиться правителем Сирії ".

Аналітик BBC Алан Джонстон зазначив, що попередження міністра має на меті чітко вказати на те, що Ізраїль буде тримати президента Асада відповідальним за будь-який іранський страйк із сирійської території.

 

 

Джерело: Israel minister threatens Assad over Iranian attacks from Syria  // BBC. – 7 May 2018

 

Огляд підготувала: Гайдученко Ірина

Коментарі

comments powered by Disqus
повернутися до списку