Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Товариство розпочало проект «Брендинг територій – європейський досвід для Вінниччини»

07 травня 2018

Вінницька обласна організація Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» розпочинає реалізацію проекту «Брендинг територій – європейський досвід для Вінниччини». Його мета – навчити громади Вінницької області формувати бренди своїх територій. Проект буде впроваджено за фінансової підтримки з обласного бюджету Вінниччини.

7-го травня у Вінниці відбулася прес-конференція з презентацією проекту.

– Ми сьогодні дивимося на герб Вінницької області і бачимо на ньому сонечко. Сонечко асоціюється в сучасних реаліях із теплими, туристичними країнами. Питання в тому, наскільки це притаманно Вінниччині? Бренд – це те, що повинно притягувати, як туристів, так і інвестиції, – прокоментував актуальність проекту перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

Він додав, що проект існуватиме одночасно із напрацюванням стратегії розвитку області до 2025 року.

Координатор проекту Олександр Неприцький зауважив, що в ході проекту експерти не даватимуть громадам готових брендів, а навчатимуть їх, як створювати впізнаванні образи, як їх просувати і ними користатися

– Багато громад, які пробують створювати власний бренд, часто зводять бренд до символу. Інші не завжди розуміють, що саме вкладено в символ. Також бренд не узгоджують зі стратегією розвитку території, не співвідносять репутаційні меседжі з існуючою ситуацією, що швидко погіршує сформований образ і руйнує брендинг території в цілому, – зазначив О.Неприцький.

У рамках проекту буде зібрано кращі європейські практики зі згаданого питання. Їх публікуватимуть на офіційній сторінці «Брендинг територій» у Facebook. Відтак до проекту запрошуються очільники територіальних громад, державні службовці, депутати рад різних рівнів, громадські діячі, експерти сфери брендингу.

Проект триватиме до кінця 2018 року. По завершенні відбудеться тренінг для зацікавлених сторін у створенні бренду територій. Учасники будуть відібрані на основі мотивації та активності в групі «Брендинг територій». Під час цього навчання очільникам територіальних громад, державним службовцям та депутатам будуть надані практичні кейси з формування брендингу територій.


повернутися до списку