Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Керівництво Товариства беру участь у Конгресі місцевого самоврядування в Кракові

26 квітня 2018

Протягом 26-27 квітня у Кракові відбувається ІV Європейський Конгрес місцевого самоврядування. Захід є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів європейського самоврядування, представників центральних органів влади, громадських активістів та бізнесу.

Від МГО «Україна-Польща-Німеччина» на конгресі присутні голова Товариства Сергій Татусяк та очільник Вінницької обласної організації Товариства Олексій Гаврилов.

В рамках цьогорічного поважного зібрання обговорюватимуться основні тенденції децентралізації в Європі; залучення інвестицій для розвитку місцевих громад; нові методи управління місцевим самоврядування; міське зонування як важлива складова впорядкованого життя міста; вплив культури на місцевий розвиток; е-урядування в самоврядуванні та бізнесі; екологічний розвиток регіону, як інвестиція в майбутнє; вплив туризму та культури на місцевий розвиток тощо.

Голова МГО «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк є модератором дискусійної панелі «Єврорегіони як спосіб поліпшення міжрегіонального співробітництва». Загалом протягом двох днів Конгресу відбудуться понад 30-ть панелей та зустрічей. Загальна кількість цьогорічних учасників – понад 2 тис.


повернутися до списку