Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Запрошуємо на стартову прес-конференцію проекту «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України»

20 квітня 2018

Як організовувати систему управління освітою у територіальних громадах?

Чи потрібна оптимізація закладів освіти українським громадам?

Відповідь на ці питання шукатимуть експерти нового проекту «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України», який реалізовується у Вінницькій області протягом 2018 року  Ресурсно-інформаційниим центром «Громади Вінниччини» у партнерстві із Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Проект співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія Міжнародного Вишеградського фонду полягає в просуванні ідей щодо сталого регіонального співробітництва у Центральній Європі.

Головною метою проекту є підвищення ефективності управління системою освіти територіальних громад України шляхом поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки. Проект передбачає проведення циклу тренінгів для 15 громад Вінницької області та створення методичного посібника на основі досвіду країн Вишеградської четвірки у сфері управління та оптимізації системи освіти у територіальних громадах. Підсумки проекту будуть підведені під час Фінальної Міжнародної Конференції, яка пройде у кінці 2018 року у м. Вінниці.

Стартова прес-конференція проекту відбудеться 25 квітня 2018 року о 10:00 за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 85, 2 поверх, конференц-зал. 

Контактна особа: Анастасія Ланова – +38-093-347-10-07, [email protected]


повернутися до списку