Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Угода про асоціацію між Україною та ЄС шлюбний контракт у картинках

28 жовтня 2013

Угода про асоціацію між Україною та ЄС шлюбний контракт у картинках
Угода про асоціацію – наймасштабніший міжнародний документ, який будь-коли укладала Україна. Робота над ним тривала 5 років, а переклад тексту українською з’явився лише 2 місяці тому. Про що насправді йдеться в Угоді про асоціацію, нині знає відносно вузьке коло експертів.
Кількість людей, котрі прочитали весь 900-сторінковий документ, можна перерахувати на пальцях. Втім, підписання угоди, яке має відбутися на саміті Східного Партнерства у Вільнюсі в листопаді цього року, матиме величезний вплив на Україну і стосуватиметься без перебільшення кожної сфери нашого життя.
Громадська організація "Центр UA" разом із  texty.org.ua  реалізовують проект "Угода про асоціацію між Україною та ЄС: шлюбний контракт у картинках". 
Це – перша спроба розповісти про складний і об’ємний документ простими словами у форматі інфографіки. Мета цього - підняти обізнаність якомога більшої кількості українців щодо переваг та викликів асоціації з ЄС.
Протягом останніх 2-х місяців в ЗМІ щотижня з’являлися інфографіки, яка розкривали одну з таких тем: захист прав споживачів; переваги для малого та середнього бізнесу; експорт товарів сільського господарства до ЄС; експорт послуг до ЄС; боротьба з корупцією; соціальний захист і освіта; наука, технології та космос; охорона навколишнього середовища; Угода про асоціацію з ЄС проти Митного союзу.
Ознайомитись з усіма цими матеріалами ви можете на нашому сайті. 
 
 
 
 

повернутися до списку