Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

20 червня 2018

Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» запрошує на підсумкову конференцію в рамках реалізації проекту «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства». Проект впроваджується спільно з 8 партнерами з 5 європейських країн за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Республіки Корея.

У рамках проекту представники 34-х громад Вінницької області та Республіки Молдова пройшли п’ятиденні тренінги з основ екологічної політики та поводження з ТПВ, створили робочі групи з написання стратегії та здійснили діагностику реальної ситуації у своїх населених пунктах, а найбільш вмотивовані учасники відвідали з навчальним візитом країни Вишеградської четвірки. Представники 15 громад Вінниччини та 7 Республіки Молдова мали змогу побачити успішні практики управління ТПВ в Польщі, Чехії, Словаччині та Угорщині. На основі здобутих знань та досвіду пілотні громади розробили індивідуальні стратегії поводження з відходами.

Під час конференції партнери, експерти, учасники – загалом понад 200 осіб – підіб’ють підсумки проекту та презентують напрацьовані стратегії управління твердими побутовими відходами, а також уніфіковані методичні матеріали.

Конференція розпочнеться об 11:00 6-го липня 2018 року в заміському комплексі "Батерфляй" (с. Садове, Літинський район).

Бажаючих взяти участь у конференції просимо до 02.07.2018 року заповнити анкету, що додається: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoby-zbhHNS8SDZQrA-aWOJowStUdqH_Mooh5dQA0TE67ZqA/viewform


повернутися до списку