Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

МГО "Україна - Польща - Німеччина" продовжує роботу з напрацювання програми «Безпечне середовище в громадах Вінниччини»

23 квітня 2021, автор ukrpolgerm

Очільник МГО Україна - Польща - Німеччина Сергій Татусяк в партнерстві з керівником ГУ ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком продовжують роботу з напрацювання програми «Безпечне середовище в громадах Вінниччини». 
20 квітня  відбулася друга нарада-семінар в Гайсинському районі за участі голів територіальних громад, керівного складу ГУ ДСНС України у Вінницькій області, депутатів місцевих та обласної рад, представників громадських організацій та ЗМІ. 
Учасників зібрання привітали Людмила Головашич - голова Гайсинської районної державної адміністрації, голова районної ради - Віталій Савчук. Керівники району окреслили успішні проекти Гайсинщини, готовність об'єднувати зусилля для вирішення питання безпеки в районі. Начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук охарактеризував організаційну, змістовну та правову складову в сфері цивільного захисту; поставив завдання щодо організації безпекових центрів та добровільних пожежних дружин в громадах.
Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк закликав голів територіальних громад до відновлення багатосторонніх угод з європейськими партнерами, зокрема Республіки Польща в питаннях проектної та грантової роботи та детально зупинився на польському досвіді створення добровільних пожежних дружин в громадах.
Радник голови обласної державної адміністрації Андрій Кавунець наголосив на необхідності об'єднання зусиль всіх гілок влади для реалізації програми безпечного середовища з урахуванням місцевих особливостей. Вінниччина в цьому плані має бути правофланговою.
В обговоренні питань під час наради семінару взяли участь: голова Літинської територіальної громади Анатолій Бичок, чий досвід в створенні безпечної громади є одним з найкращих в регіоні, Людмила Устяк, староста Баланівки Бершадської ТГ, Сергій Чумак, голова ГО УНСО.
По завершенню наради, вже традиційно було підписано Угоду про співпрацю між Кунківською територіальною громадою та МГО "Україна-Польща-Німеччина".
 

повернутися до списку