Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

У Вінниці завершено навчання міжнародного проекту Igma-Femina

18 квітня 2019

Протягом березня-квітня у Вінниці реалізовувався один з етапів проекту "Igma-Femina", в рамках якого учасниці та учасники пройшли серію тренінгів на різні теми, націлені на покращення доступності освіти та гендерно чутливого консультування із питань кар`єри та працевлаштування для жінок-мігранток.

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках Програми «Erasmus+» та реалізовується консорціумом організацій з таких країн як Греція, Нідерланди, Швеція, Велика Британія та Україна. В Україні проект реалізовує Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» за координування Фолькуніверситету (м. Уппсала, Швеція).

Як і на попередніх зустрічах, Таїсія Левченко, тренерка міжнародних проектів Erasmus+, запропонували присутнім почати з обговорення маленьких успіхів, які вони досягли, а також пригадати усе, що запам'яталось їм за час навчання.

Основною темою для обговорення на останньому тренінгу було питання залучення та утримання роботодавців на ринку праці для жінок-мігранток. Учасниці та учасники вчились тому, як можна зацікавити компанії, як в подальшому відслідковувати кар'єрний шлях працевлаштованих мігранток, на що необхідно звертати увагу при роботі з кандидатами та роботодавцями тощо.

За традицією, не обійшлося без практичного завдання. Присутні розбились на команди та прописували 10 стратегічних кроків, необхідних для залучення та утримання роботодавців на ринку праці. Потім кожна команда презентувала свої напрацювання. 

Окрім того, Таїсія запропонувала присутнім розглянути невелику презентацію найбільш розповсюджених помилок управлінців, які вони допускають у своїй роботі. "Як розігнати людей і залишитись з купкою безініціативних пристосуванців - ось як можна коротко охарактеризувати тактику таких керівників", - розповіла тренер. 

Наприкінці останнього тренінгу до учасниць та учасників завітали Алі Рашиді, директор департаменту міжнародної співпраці Фолькуніверситету (Швеція) та голова ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина». Вони звернувся до присутніх з вітальними словами. В свою чергу Алі Рашиді розповів про становлення проекту і його задачі, а також вручив сертифікати про проходження серії тренінгів в рамках проекту  "Igma-Femina", побажавши усім вміло використовувати отримані знання на практиці і допомагати тим, хто цього потребує.


повернутися до списку