Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Пілотні навчання для фахівців у сфері працевлаштування у рамках проекту міжнародного проекту «Igma-femina»

20 лютого 2019

ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» запрошує фахівців у сфері працевлаштування до участі у циклі пілотних навчань проекту «Igma-femina».

Метою проекту Igma-Femina є покращення доступності освіти та гендерно-чутливого консультування із питань кар`єри та працевлаштування для жінок-мігранток та переселенок для збільшення їх шансів виходу на ринок праці, шляхом підвищення професійного рівня фахівців, які надають такі консультації та працюють в організаціях, що сприяють інтеграції безробітних на ринок праці.  

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках Програми «Erasmus+» та реалізовується консорціумом організацій з таких країн як Греція, Нідерланди, Швеція, Велика Британія та Україна.

В Україні проект реалізовує Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» за координування Фолькуніверситету (м. Уппсала, Швеція).

4 тренінги для 20 учасників відбудуться у м. Вінниця протягом березня-квітня 2019 року.

Головні теми тренінгів:

  • гендерно-чутливе консультування для жінок-мігранток та переселенок, як актуальна вимога нашого часу;
  • особливості  роботи з жінками-мігрантками та переселенками;
  • регіональна мережа зацікавлених організацій - ефективна співпраця державних установ, роботодавців, освітніх закладів та громадських організацій щодо працевлаштування жінок-мігранток та переселенок;
  • самовдосконалення, саморозвиток  і протидія емоційному вигоранню кар’єрного консультанта.

Участь тренінгах проекту, які базуються на напрацюваннях та досвіду європейських країн, дозволять фахівцям у сфері працевлаштування:

  • підвищити свою кваліфікацію;
  • отримати нові інструментарії для роботи;
  • переосмислити підхід до консультування жінок-мігранток та переселенок;
  • і що не менш важливо – отримати натхнення та мотивацію.

Тренінги проводитиме тренер міжнародних навчальних проектів Erasmus +, ToP фасилітатор, консультант з управління Таїсія Левченко.

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами.

Усіх зацікавлених осіб просимо заповнити он-лайн анкету до 10 березня 2019 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1TnalaxmwDAJPkC-Lya85hIAijCBV1etp75GvBTvVM1E/edit

За довідками звертайтесь до менеджера проекту Анастасії Ланової:  [email protected].


повернутися до списку