Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

У Вінницькій облдержадміністрації відбулася розмова щодо реалізації проекту «SEE ME»

25 жовтня 2018

У Вінниці 25 жовтня відбулася зустріч голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія з директором департаменту міжнародної співпраці Фолькуніверситету м.Уппсала,  Швеція Алі Рашиді.

На зустрічі також були присутні: заступник голови ОДА Ігор Івасюк, голова Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та менеджер Академії туризму Греції, експерт з питань смарт-туризму Георг Пітсуоліс.

Сторони обговорили реалізацію проекту «SEE ME», який передбачає проведення фундаментальних досліджень та обмін досвідом у сфері інклюзивної освіти та є платформою для подальшої співпраці між університетами Вінниччини та Євросоюзу у реалізації грантових програм.

Алі Рашиді пояснив, що метою проекту є впровадження в навчальних закладах Вінницької області та Республіки Молдова нових педагогічних методів, які допоможуть зацікавити навчанням абсолютно всіх учнів. В ході розмови підняли питання про необхідність напрацювання програми та вдосконалення методології, яка сприятиме адаптації студентів профтехучилищ на виробництві.

Керівництво Вінниччини закцентувало увагу гостя зі Швеції на необхідності такого проекту та запевнили у всебічній підтримці проекту з боку обласної влади. Адже сьогодні багато іноземних компаній відкривають виробництво на Вінниччині, і для цього потрібні кваліфіковані кадри. Також учасники зустрічі домовилися про візит делегації з Вінниччини для вивчення досвіду Швеції та країн ЄС в цьому напрямку.


повернутися до списку