Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Документи

Презентація Вінниччини у Варшаві

01 листопада 2012

У столиці Республіки Польща 28 та 29 березня відбулась 10-а ювілейна українсько-польська Міжурядова Координаційна Рада з питань міжрегіонального співробітництва.

переглянути


Особливості процедури обрання депутатів Сейму і Сенату РП, механізм представлення національних меншин у парламенті Польщі

01 листопада 2012

Конституція Республіки Польща проголошує, що вибори до Сейму та Сенату РП є загальними, рівними, прямими і відбуваються шляхом таємного голосування. Вибори до вищої та нижньої палати парламенту відбуваються одночасно. Територіально країна поділена на 41 виборчий округ до Сейму і 40 виборчих округів до Сенату.

переглянути


Звіт про роботу Товариства "Україна-Польща-Німеччина" за 2003 - 2011 р.р.

01 листопада 2012

Вінницьке обласне відділення товариства «Україна-Польща» було створене 5 грудня 2003 року на установчій конференції. 4 квітня 2004 року Відділення було зареєстроване в управлінні юстиції Вінницької області. Діяльність Відділення здійснюється за рахунок власних коштів. Головою Відділення є Татусяк Сергій Пилипович.

переглянути


Органи місцевого самоврядування в Республіці Польща

01 листопада 2012

Територіальне самоврядування означає право і здатність місцевих громад, у рамках визначених законом, для управління і керування основною частиною громадських справ на їхню власну відповідальність та в інтересах їхніх жителів.

переглянути


Інституційне забезпечення євроінтеграційної системи Республіки Польща

09 квітня 2012

З політичної точки зору зближення Польщі з ЄС почалося з червня 1988р., саме тоді ЄС і СЕВ підписали Спільну Декларацію про взаємне визнання. Ця подія дозволила встановити дипломатичні відносини РП з Європейською спільнотою.

переглянути


Законодавче регулювання діяльності політичних партій в Республіці Польща

16 липня 2010

З правової точки зору інституалізація політичної партії означає визнання її конституційних функцій в рамках існуючої національної громадсько-політичної системи. Процедура та вимоги процесу легалізації громадського угруповання знаходить своє відображення в конституційних, законодавчих та нормативних актах виконавчої влади.

переглянути


Шлях до європейських стандартів життя

22 квітня 2010

Обласний конкурс «Через співпрацю територіальних громад – до європейських стандартів життя».

переглянути


«Око за око робить всіх сліпими» - Відзначення Міжнародного дня ненасильства

15 вересня 2009

2 жовтня 2009 року, з нагоди Міжнародного дня ненасильства Східно-Європейський Інститут Розвитку за сприяння Посольства Індії в Україні презентує вечір роздумів про мир та ненасильства.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео