Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Оголошено 6-й конкурс програми Темпус

12 грудня 2012

5 грудня 2012 року було оголошено шостий конкурс програми Темпус, кінцевий термін подачі проектних заявок визначено 26 березня 2013 року.

Проектні заявки цього конкурсу мають відповідати таким пріоритетам:

  • модернізація навчальних програм у сфері підготовки та навчання вчителів, права та належного врядування, включаючи права людини, охорони здоров’я, охорони оточуючого середовища, включаючи зміну клімату, та інших сферах;
  • реформування університетського врядування та студентських послуг;
  • розробка механізмів оцінювання якості;
  • просування навчання впродовж життя;
  • розробка рамок кваліфікацій;
  • підготовка неуніверситетських вчителів та інші пріоритети.

Ці та інші національні та регіональні пріоритети, а також правила участі, критерії оцінювання, умови фінансування, процедура подання заявки тощо детально описані в конкурсній документації, що розміщена тут.

Тривалість проектів Темпус – від двох до трьох років.

Розмір гранту варіюється від 0,5 міл.євро до 1,5 міл.євро.

Пріоритет в рамках шостого конкурсу буде надано проектам, що адресують тематичні області/ пріоритети, які не були достатньо адресовані в рамках поточних чи завершених проектів Темпус, а також заявкам, що включають вищі навчальні заклади, які не брали участі в проектах Темпус ІV.

Бюджет програми Темпус для регіону Східного партнерства (Україна входить до Східного партнерства), був збільшений з 29 мільйонів євро минулого конкурсу до 42,35 мільйонів євро цього конкурсу, що означає, що більше якісних проектів буде обрано для фінансування за участі країн з цієї географічної території.

Програма Темпус – це освітня програма Європейського Союзу, спрямована на модернізацію вищої освіти в країнах – партнерах ЄС, на розвиток співпраці у сфері вищої освіти між країнами ЄС та країнами-партнерами, а також на пропагування розвитку вищої освіти з урахуванням досвіду ЄС.

У разі запитань щодо оголошеного конкурсу, будь ласка звертайтеся:
Національний Темпус-офіс в Україні,
тел.+38 044 286 66 68, +38 044 332 26 45
[email protected]
www.tempus.org.ua

повернутися до списку