Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

«В Східній Європі ми не хочемо їсти сміття», - читачі про подвійні стандарти в продуктах.

21 вересня 2017
image upload directory uploads/foreign_media is not writable

Британська газета написала, що клієнти у Центрально-східній Європі отримують товари гіршої якості, ніж мешканці Західної Європи, попри той факт, що виробляють їх одні й ті ж фірми.

Споживачі з Румунії, Словаччини, Польщі та інших країн скаржаться, що купують продукти в країнах Західної Європи, а потім беруть цей самий товар на полицях супермаркетів у своїх країнах і зустрічаються із набагато нижчою якістю продукту, іншим смаком і навіть з іншим складом. Сік може бути не 100%, йогурт містити муку, м’ясні продукти мати у своєму складі дуже мало м’яса, а «деякі продукти такої паршивої якості, що їх навіть коти і пси їсти не хочуть».

Зі Словаччини люди їдуть отоварюватись до супермаркетів Австрії, не дивлячись на те, що це виходить дорожче. У Польщі ще до сьогодні є магазини, де продають товари куплені в Німеччині (які були вироблені для Німеччини). Переважно це миючі засоби і шоколад. Бо білизна ніколи не буде так пахнути і довго зберігати свіжість, якщо її випрати засобами тих же брендів, але які продаються на території Польщі.

Застосування фірмами «подвійних стандартів», пише читач з Росії, підриває і так хитку довіру до Європи та зміцнює авторитарний путінський режим в Російській Федерації.

Фірми-виробники стверджують, що вони дуже занепокоєні обговоренням теми «подвійних стандартів». Проте, заявляють, що в Угорщині, наприклад, дана тема розкручується піарщиками Віктора Орбана, щоб підбурювати «антиєесівські» настрої у населення. А різниця в складі продуктів пояснюється прагненням фірм «пристосуватися до регіонального смаку». І навіть у двох країнах Західної Європи – Великій Британії і Франції – може спостерігатися різниця як у смаку, так і в інгредієнтах того самого продукту.  

 

Джерело: 'In eastern Europe, we don’t prefer to eat garbage': readers on food inequality // The Guardian. – 21.09.2017   

Коментарі

comments powered by Disqus
повернутися до списку