Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Відбулася 3-тя транснаціональна зустріч партнерів проекту Igma-Femina

30 січня 2018

 

25-26 січня 2018 року у м. Лондоні (Велика Британія) відбулася третя транснаціональна зустріч партнерів проекту Igma-Femina «Скорочення відстані до освіти/ринку праці для жінок-мігрантів та переселенців шляхом гендерних консультацій та стратегій місцевої співпраці» або «Igma-Femina». Головною метою проекту є підвищення доступності жінок-мігрантів та переселенців до освіти і виходу на ринок праці з урахуванням гендерних аспектів їх консультування.

Проект реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках комплексної програми освіти, підготовки кадрів, молоді і спорту Еразмус+; за координування Folkuniversitetet (Швеція). Єдиний офіційний український партнер проекту – Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина».

Участь у третій зустрічі партнерів взяли представники організацій-партнерів з Швеції, Великої  Британії, Греції, Нідерландів та України. ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» на зустрічі представили  Анастасія Ланова, менеджер проекту в Україні, і Таїсія Левченко, залучений експерт в Україні.

У ході зустрічі для учасників було проведено тренінг на тему використання гендерних аспектів у розробці інтелектуальних результатів проекту. Продовженням зустрічі стали підведення проміжних підсумків та планування подальшої реалізації проекту.

– Проект «Igma-Femina» уже реалізовується протягом півтора року, що є половиною усього періоду його впровадження. Завдяки спільним зусиллям координатора Folkuniversitetet та партнерів проекту проміжні заплановані результати успішно досягнуті, – зазначила Анастасія Ланова.

– Проблема інтеграції та працевлаштування жінок-мігрантів та переселенців, яка є фокусом проекту «Igma-Femina», є актуальною для усіх країн, які залучені до партнерства. Але, разом із цим, нашим додатковим важливим завданням буде  адаптація усіх спільних напрацювань до реалій України, - прокоментувала Таїсія Левченко.

Нагадуємо, у рамках проекту будуть розроблені наступні інтелектуальні результати:

1.               Національні дослідження про поточних стан послуг для жінок-мігрантів та переселенців з фокусом на аналіз гендерної проблематики.

2.               Загальноєвропейське керівництво для включення гендерного підходу як частини міграційної політики / інтеграції.

3.               Методологія Igma-Femina для співпраці локальних мереж зацікавлених сторін, які працюють у сфері працевлаштування жінок-мігрантів та переселенців.

4.               Два навчальні курси - один для осіб, які приймають рішення у сфері здійснення міграційної політики, і другий - для фахівців у сфері працевлаштування та освіти.

5.               Матеріали із поширення інформації про проект.


повернутися до списку