Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Представники Товариства взяли участь у 2-й транснаціональній зустрічі партнерів проекту Igma-Femina

19 червня 2017

 

Протягом 12-13 червня 2017 року у місті Ларісса (Греція) відбулася друга транснаціональна зустріч партнерів проекту Igma-Femina «Скорочення відстані до освіти/ринку праці для жінок-мігранток та переселенок шляхом гендерних консультацій та стратегій місцевої співпраці» або «Igma-Femina». Головною метою проекту є підвищення доступності жінок-мігранток та переселенок до освіти і виходу на ринок праці з урахуванням гендерних аспектів їх консультування.

Цей актуальний наразі для України проект реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках комплексної програми освіти, підготовки кадрів, молоді і спорту Еразмус+. Проект реалізовується за координування FOLKUNIVERSITETET (Швеція). Єдиний офіційний український партнер проекту – Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина».

Участь у другій зустрічі партнерів взяли представники організацій-партнерів зі Швеції, Великої Британії, Греції, Нідерландів та України. ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» на зустрічі представили менеджер проекту в Україні Анастасія Ланова та залучений експерт і координатор партнерського проекту Igma3 в Україні Руслана Харковенко.

У ході зустрічі партнери презентували та обговорили результати розробки першого інтелектуального результату проекту. А саме: Національні дослідження поточного стану послуг для жінок-мігранток та переселенок із фокусом на аналіз гендерної проблематики. Також учасники обговорили планування реалізації проекту на наступне півріччя. Наразі національні дослідження кожної партнерської країни знаходяться на етапі доопрацювання. Їх оприлюднення заплановане до кінця 2017 року.

Нагадуємо, крім цього, у рамках проекту буде розроблено такі інтелектуальні продукти:

  • загальноєвропейське керівництво для включення гендерного підходу як частини міграційної політики/інтеграції;
  • методологія Igma-Femina для співпраці локальних мереж зацікавлених сторін, які працюють у сфері працевлаштування жінок-мігрантів та переселенців;
  • два навчальні курси: один – для осіб, які приймають рішення у сфері здійснення міграційної політики, другий – для фахівців у сфері працевлаштування та освіти;
  •  матеріали із поширення інформації про проект.

повернутися до списку