Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Привітали колег з 20-річчям Екологічної ліги

15 грудня 2017

15 грудня 20-річчя з часу заснування відсвяткувала громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга». Від імені Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» команду ВЕЛ привітала заступниця голови Товариства Світлана Рева. Також на святкуванні були присутні народні депутати, науковці, представники влади, громадських організацій екологічного та природозахисного спрямування, делегації від обласних осередків ВЕЛ.

За два десятиріччя ВЕЛ стала потужною, впливовою, визнаною громадською організацією з розгалуженою структурою. Ліга об’єднала в своїх лавах учених, громадських діячів, депутатів від Верховної до селищних рад, представників органів місцевого самоврядування, освітян, студентську молодь, громадян з активною життєвою позицією. 

Мета діяльності ВЕЛ – радикальне поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, впровадження в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку.

Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» приєднується до привітань і бажає процвітання та успіхів у захисті довкілля.


повернутися до списку