Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Делегація представників Товариства відвідала партнерів у Швеції

30 червня 2017

 

На запрошення директора Міжнародних проектів Folkuniversitetet (Уппсала, Швеція) Алі Рашиді делегація МГО «Україна-Польща-Німеччина» взяла участь у Міжнародній конференції «Передчасне (раннє) залишення школи». Конференція була організована в рамках проекту Erasmus+ «Методологія раннього виявлення ризику раннього покидання школи» ( «SEE-ME», 2014-1-SE01-KA201-000993). Захід зібрав експертів з цього питання, а також всіх тих, кого цікавить питання освіти і освітніх установ з різних європейських країн.

Україну представляли Голова Єврорегіону «Дністер», голова МГО «Україна-Польща-Німеччина»  Сергій Татусяк, координатор проектів Єврорегіону «Дністер» Ольга Маліхатко, голова Центральної Ради Всеукраїнської фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Олександр Мендусь, директор Вінницького вищого професійного училища сфери послуг Лариса Ворона з колегами. Також на заході були присутні молдовські колеги організації.  

В рамках участі в конференції учасники з України встановили нові контакти задля майбутньої співпраці, ознайомилися із системою освіти Швеції, а також з методиками  вирішення сучасних проблем школи.


повернутися до списку