Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Товариство долучилося до проведення Міжнародного форуму із децентралізації

26 червня 2017

Протягом 21-22 червня в м.Одесі відбувся міжнародний форум «Реформа децентралізації: актуальні питання регіонального розвитку та досвід держав-членів ЄС і країн східного партнерства». Організаторами форуму виступили Представництво імені Фрідріха Еберта в Україні, Одеський регіональний інститут державного управління Національного академії державного управління при Президентові України, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу та Центр перспективних ініціатив та Досліджень. Мета форуму полягала в обговоренні актуальних проблем, обміні досвідом з партнерами, що досягли успіхів у контексті децентралізації.

У форумі взяли участь представники міністерств та органів місцевого самоврядування України, представники країн-учасниць ініціативи ЄС Східне партнерство, відомі політичні експерти та аналітики. Модератором першого дня Форуму був Южнянський міський голова Володимир Новацький.

До участі у міжнародному форумі був запрошений і голова Вінницького обласного відділення Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов. Він виступив у панельній дискусії «Обмін досвідом: українські історії успіху».

Олексій Валерійович говорив про конкретні напрацювання Товариства у сфері реформування місцевого самоврядування, успішні практики територіальних одиниць Вінницької області, розробку стратегій ОТГ за європейськими стандартами, тривалу і плідну співпрацю з представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні. І хоча заявлена тема звучала як «історії успіху», чимало уваги у своєму виступі представник громадського сектору сконцентрував навколо проблем, пов’язаних з повільним ходом реформ. Зокрема, він зауважив, що останні два роки взагалі з порядку денного знято питання змін до Конституції саме у царині децентралізації.

Також на Форумі обговорили питання, пов’язані з роботою у органах місцевого самоврядування, та відбулося представлення й обговорення аналітичної доповіді щодо розвитку місцевого самоврядування у країнах-партнерах Ініціативи «Східне Партнерство».


повернутися до списку