Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Запрошуємо на підсумкову конференцію Вишеградського проекту

17 жовтня 2016

Запрошуємо представників органів влади та громадських організацій, усіх зацікавлених до участі в підсумковому заході проекту - міжнародній конференції «Розвиток спроможності громад – досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Конференція відбудеться за участі представників партнерів проекту з України, Молдови, Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини, учасників всіх етапі реалізації проекту, представників громадськості і органів влади та зацікавлених осіб.

Конференція відбудеться 21 жовтня 2016 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії (м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7). Початок роботи в форматі «відкритий простір» – о 10:00 (передбачено індивідуальні консультації та обмін досвідом з експертами Академії). Початок роботи конференції – о 11:00.

Конференція проводиться в рамках реалізації міжнародного проекту «Розвиток спроможності громад – досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Проект реалізується протягом 2016 року на території Вінницької області України та Сорокського району Республіки Молдова в рамках конкурсу флагманських проектів Міжнародного Вишеградського Фонду. Лідером проекту є Вінницький обласним осередком Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», а  партнерами проекту є одинадцять громадських організацій в Україні, Молдові, Польщі, Чехії, Словаччині та Угорщині. Проектом передбачено проведення низки навчань та тренінгів для групи експертів з України та Молдови, в тому числі – з вивчення європейського досвіду підтримки та розвитку спроможності громад. Головним результатом стане створення Академії спроможності громад, яка буде надавати консультаційні та експертні послуги представникам місцевих рад, громадських організацій стосовно різних аспектів сприяння розвитку територіальних громад України та Молдови.

Вхід на конференцію вільний. За додатковою інформацією або щодо вирішення організаційних питань прошу звертатись до координатора проекту - Кавунець Андрій (+38-098-485-24-23, [email protected] ).


повернутися до списку