Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Голова Товариства взяв участь у Міжнародному польсько-українському форумі

12 лютого 2015

 

11 лютого у Вінниці відбувся Міжнародний польсько-український форум "Вихід українських компаній за кордон - можливості". Це масштабний захід, який відбудеться у 7 містах України: Вінниці, Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Черкасах.

Мета Міжнародного польсько-українського форуму – надати максимально широку підтримку українському бізнесу для розвитку національного ринку. Ключові теми, які піднімаються в рамках Форуму:

1.Що потрібно врахувати при відкритті компаній за кордоном?

2.Секрети міжнародного маркетингу з нульовим бюджетом.

3. Що слід врахувати при організації продажів на міжнародних ринках?

4. Як українській компанії продати франшизу за кордон?

5. Отримайте готові моделі розвитку бізнесу на міжнародних ринках.

У рамках Форуму експерти з України та Польщі роз’яснюють, як в непростій економічній ситуації українському бізнесу можна не тільки вижити, а й залучити нових клієнтів, збільшити збут товарів і вийти на нові ринки?

Учасниками Форуму є керівники компаній, власники бізнесу, представники громадського сектора. Для них організатори, окрім майстер-класів, підготували інтерактивний консультаційний майданчик. На ньому кожен учасник може письмово сформулювати своє запитання до експертів і отримати "дорожню карту" щодо виведення власного бізнесу на міжнародний ринок.

Голова Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк взяв участь у Форумі і високо оцінив його змістовне наповнення. Він зауважив, що на сьогодні, коли економіка практично воєнної України знаходиться у стані падіння, велика надія саме на приватний бізнес.

 Він додав, що схожим проектом займається і Єврорегіон «Дністер», який завдяки проекту Євросоюзу і ПРООН, об’єднав підприємців Вінниччини, семи районів Молдови і Придністров’я. Вони протягом трьох місяців напрацьовували пакет пропозицій до урядів України і Республіки Молдова щодо того, якою на сьогодні має бути політика цих сусідніх держав у відношенні до малого і середнього бізнесу.

 

 

 

 

 


повернутися до списку